top of page

Nero, çiftçimizin özlediği, aradığı ve hak ettiği kaliteye ulaşması için, tercih edeceği en güvenilir kaynaklardan biri olma yolunda 15. yılını doldurmanın haklı gururunu yaşamaktadır. 

 

2007 yılında kurulan Nero Tarım Otomotiv Enerji Elektronik Mühendislik-Danışmanlık San. ve Tic.Ltd. Şti. 40 yılı aşkın deneyimleriyle; sulama sistemleri, tohum, gübre, bitki besleme ürünleri gibi ihtiyaçlarını karşıladığı çiftçimizi, deneyimli mühendislerinin sunduğu danışmanlık hizmetleriyle de ekimden hasada kadar yönlendiriyor. 

 

Nero, farklı misyon ve vizyonu ile tarım sektöründe adını hızlı bir şekilde duyurdu ve doğru işlere imza attığı için de, çiftçilerimizin güvenini ve memnuniyetlerini kazandı. Bundan sonra da, bilime, bilgiye ve tecrübeye dayalı ilkelerimizden ödün vermeden, öncelikle “doğru işler yaparak kazanç elde etme” politikası ile bu doğru yolda hızla ilerlemeye devam etmektedir.

 

Nero, tarım sektöründe yetişmiş, eğitimli ve konusunda uzman olan, Konya ve çevresinin toprak yapısını,  suyunu, bitki örtüsünü, üretim yelpazesini ve iklim özelliklerini çok iyi bilen ziraat mühendisi kadrosuyla, ekim, dikim, gübreleme, besleme, sulama ve hasad’ın her aşamasında çiftçi ve üreticileri ile  tecrübelerini paylaşarak üretimleri doğru olarak yönlendirip, kısa süre içerisinde, sevindirici sonuçlar alan ve marka değeri sürekli artan bir firma olarak, bu yolda istikrar ile yürümekte ve hızla büyümektedir.

 

Eğitim, bilgi ve tecrübenin öneminin anlaşıldığı, bilimsel, istatistiki ve gözleme dayalı verilerle çalışmanın vazgeçilmez bir zorunluluk olduğunu, kaliteden asla taviz vermeyen, maddi getirisi ne olursa olsun, kalitesine güvenmedikleri ve müşteri memnuniyetsizliği yaratabilecek hiçbir ürünü alıp satmayan ve vizyonuna uymayacak hiçbir projenin içinde olmayan Nero, Bitki Besleme ve Gübreleme konusunda, farklı üreticilerin ürünlerinin Bölge Distribütörlüğünü yapmakta ve kendine ait, Neragro Markası ile de Fason üretim yaptırmaktadır.

 

Nero, gelen talepler üzerine bayilikler vermekte, böylece de, büyük titizlikle ve özenle seçtiği ürünlerini ve buna bağlı olarak tüm hizmetlerini, daha geniş bir çiftçi grubuna ulaştırabilmektedir.

Nero, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere, Teknik Cihazlar adı altıda, kendi sektörlerinde dünya markası olan büyük çoğunlukla yabancı firmaların ürettiği, Tarımda, Sanayide bir çok alanda kullanılan, her çeşit Nivo , Takeometre, Teodolit, Total Station, Laser Nivo, Mikroskop, Teleskop, Gps, Dgps, Pusula, Altimetre, Klizimetre, Dürbün, Disto gibi Ölçü Aletleri, Dijital teraziler, Basküller, Nem ölçerler, Isı ölçerler, Işık ölçerler, Ses ölçerler vb. Ölçüm Cihazları'nın yanı sıra, Topografik aletler, Jeoloji ve Madencilikte kullanılan ölçüm cihazlarını, Sehpa, Jalon, Reflektör, Mira vb. Alet ve Aksesuarları da dahil olmak üzere, çeşitli Mekanik, Analog, Dijital Ölçüm Cihazları ve Analiz ve Kontrol Ürünleri'ni de temin ederek bu alanda da hizmet vermektedir.

Ziyaretçi Sayımız

© 2020 Her Hakkı Nero Tarım Otomotiv Enerji Elektronik Mühendislik - Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti.'ne aittir.
Her zaman,
daha fazla verim
bottom of page