Nero Tarım Nero Tarım Nero Tarım Gplus
Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Tarım sektörüne yönelik damla ve yağmurlama sulama sistemleri, gübre, tohum, bitki besleme ürünlerii, sebze fideleri gibi zirai ve tarımsal ürünlerin pazarlanması ve Yenilenebilir Enerji kaynakları konusunda faaliyetlerini yürüten  NERO, hızlı bir gelişme trendiyle bu iki sektörde de son derece köklü ve kurumsal bir gelişim süreci içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

30 yılı aşkın deneyimleriyle, konularında profesyonel çalışan kadrosuyla Toplam Kalite Anlayışını, ürün kalitesinden sevkiyata, teknolojik standartlardan, çalışan kalitesine kadar bir bütün olarak gören NERO, bilime, bilgiye ve tecrübeye dayalı ilkelerimizden ödün vermeden, öncelikle “kar amaçlı değildoğru işler yaparak kazanç elde etme” politikası ile hızla ilerlemeye devam etmektedir.

Tüm çalışmalarında insan ve ona karşı olan sorumluluğu temel unsur olarak en başa koyan firmamız, ayrıca gerçekleştirdiği pazarlama ve hizmet stratejileriyle de NERO, güven ve kalitesini ülkeye taşımanın ve böylece ülke ekonomisine yaptığı pozitif katkıların haklı gururunu yaşamaktadır.

NERO, ortaya koyduğu ürün ve yaklaşım farkıyla ve bunun beraberinde getirdiği sorumluluk anlayışıyla çalışmalarını artan bir ivme ile sürdürmektedir.

Sizlere layık olabilme adına çıktığımız bu yolda, bizleri tercih etmeniz dileğiyle…