Nero Tarım Nero Tarım Nero Tarım Gplus
Haglöf Artım Burgusu Takımı 150mm

Anasayfa Ürünler Ölçüm Cihazları Ölçüm Grubu Ormancilik Ölçme Ekipmanları Artım Burgusu Haglöf Artım Burgusu Takımı 150mmAçıklama Benzer Ürünler

Haglof Sweden AB Artım burguları tüm ahşap ve ağaç çeşitlerinde kullanılmak üzere,çeşitli boyutlar, uzunluklar ve çekirdek çapları halinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Haglof Sweden AB Artım Burguları reçineye ve paslanmaya karşı teflon kaplamalı üstün İsveç çeliğinden üretilmiştir. Varil şeklindeki bir uca sahip uca sahip olan masif burgu ucu kolay bir başlangıcı ve ağaçtan çıkarılmayı garantiler. Tamamen yeni geliştirilmiş sökücü mavi tutacak üstün İsveç çeliğinden üretilmiştir. Yeni model mavi tutacak Tutuş kolaylığı sağlamakta performans ve dayanıklılık sağlamaktadır.

Haglof Sweden Artım burguları çekirdek çapları ölçüleri

4,3mm – 5,15mm  ( firmamızca ithal edilmektedir ) – 10 mm – 12mm

Büyük çekirdek çapı olan burgular genellikle lif uzunluğunu ölçmek ve daha büyük numunelerin gerekli olduğu sayısal analizler için kullanılmaktadır. Ayrıca sert ve yaş ağaçlarda da kullanılmaktadır.

Delik Açma : Haglöf Sweden AB Artım burguları 2 yada 3 dişli olarak tasarlanmıştır. 2 dişli burgular sert kereste için uygundur ve burgu ve kaşığın daha derine nüfuz etmesini ve numune almayı sağlar. 3 Dişli burgular ahşabı daha hızlı deler.

Uzunlular : Haglöf Sweden AB Artım burguları 100mm ile 1.000 mm arasında tasarlanmış ve üretilmektedir. En yüksek ve düzgün derinliğe nüfuz etmesi ve numune almak için, burgu ağaç çapının yarısı kadar olmalıdır.

NOT : 200 mm – 300 mm – 400 mm – 500 mm –  600mm ve 800 mm  olanları da mevcuttur.