Nero Tarım Nero Tarım Nero Tarım Gplus
Haglöf Ağaç Çap Ölçer 400mm

Anasayfa Ürünler Ölçüm Cihazları Ölçüm Grubu Ormancilik Ölçme Ekipmanları Çap Ölcer Haglöf Ağaç Çap Ölçer 400mmAçıklama Benzer Ürünler

Haglöf Mantax Ağaç Çap Ölçer Kumpasları

Ağaç Çap Ölçer Kumpasları belirgin yıpranmayan rakamlara ve yansıtma yapmayan alüminyum gövdeye sahiptir. Ayarlanabilir kolay kayan çenelere sahipasatir. Bu çeneler Gator Lazeri ile birlikte kullanım için mükemmel olarak dizayn edilmiştir. Her Ağaç Çap Ölçer Kumpasları dişli çenelerin nasıl monte edileceği ve ayarlanacağı hakkında talimatları uygulamak kolaydır. Azaltılmış nakliye ücreti ve depo ücretleri için düz özel boyutlu kutularda nakliye edilir.

  • Yansıtmaz Alüminyum Kasa
  • Piyasada bulunan en çeşitli boyut ve ölçeklendirme özelliği
  • Yıpranmayan rakamlar
  • Ayarlanabilir
  • Ekonomik
  • Mantax Precision’ı kullanırken Gator Eyes’ı aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Mantax Precision Mavi ve Mantax Siyah Kumpasları en çeşitli ölçek derecelendirmeleri ve uzunlukları olarak üretilmiştir. Her türlü zorlu ortamda uzun yıllar çalıştığı kanıtlanmış fonksiyonel ve güvenilir ürünlerdir. Bağımsız enstitüler tarafından test edilmiştir, PTB ve FPA onaylıdır. Fonksiyona, dayanıklılığa, sağlamlığa, özel ölçeklere, özel baskılı ölçeklere, ormanda, karada araştırma yapmak için çap ölçere ihtiyaç duyduğunuz zaman, Mantax çap ölçerler tam size göredir.

Mantax Precision Mavi kaliper uygulamaları ağaçları&tomrukları ölçmeyi, vahşi hayat yönetimini, inşaat yapımını, sağlık hizmetlerini, arkeolojiyi ve jeolojiyi kapsamaktadır.

NOT :

500 mm – 650 mm – 800 mm – 950 mm – 1020 mm ve 1070 mm olanları da mevcuttur.